INGINER INTOCMIRE DEVIZE CONSTRUCTII

Active Job Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmire devize si situatii de lucrari
- Antemasuratori.
- Intocmire devize si ofertare licitatii lucrari de constructii si instalatii.

CERINTE

- Absolvent studii superioare de specialitate (Constructii, Instalatii);
- Experienta minim 5 ani intocmire devize
- Experienta in intocmire devize ofertare licitatii constituie avantaj
- Cunostinte bune PC – Softeh, Doclib sau alt program de devize

BENEFICII OFERITE

- salariu foarte motivant;
- oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale pe termen lung, intr-un mediu de lucru dinamic

Numai candidatii selectati vor fi contactati

Active Job Consulting este o importanta Agentie de Resurse Umane din Romania care ofera solutii complete de personal. Calitatea este motto-ul nostru.

Permanenta preocupare a agentiei noastre pentru servicii de calitate, a dus la crearea unui avantaj competitiv.

Clientul nostru este o importanta companie de constructii care dezvolta proiecte imobiliare.