INGINER INSTALATII ELECTRICE

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analizare documentatie de executie
- identificare si propunere de solutii pentru proiectele in curs
- analizare oferte tehnico-economice
- urmarire executie lucrari pe santier
- calitatea lucrarilor
- incadrarea in bugetul alocat
- incadrarea in graficele de executie

CERINTE

- experienta profesionala in executie de minim 3 ani in domeniul instalatiilor electrice
- abilitati de comunicare si de a lucra in echipa
- disponibilitate la program prelungit ,daca va fi cazul

BENEFICII OFERITE

remuneratie deosebita + alte avantaje si beneficii

DESCRIEREA FIRMEI

Companie acreditata care ofera urmatoarele servicii:
Recrutare si selectie de personal, la nivel national:
- oferim solutii complete de personal, specialisti in finante, contabilitate, banci, marketing si vanzari, domeniul juridic, resurse umane, precum si in productie, aprovizionare, sectorul public, constructii, servicii financiare si asigurari;
Consultanta in domeniul legislatiei muncii;
Elaborare fisa postului:
- in varianta standard (pentru fiecare pozitie in parte);
- in varianta personalizata (in functie de obiectul de activitate al organizatiei);

Training:
- management-ul timpului;
- abilitati de comunicare;
- tehnici de vanzari si negociere;
- strategii, tehnici si tactici avansate in negociere;

tel: 0745676278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro