INGINER INSTALATII ELECTRICE

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analizare documentatie de executie
- identificare si propunere de solutii pentru proiectele in curs
- analizare oferte tehnico-economice
- urmarire executie lucrari pe santier
- calitatea lucrarilor
- incadrarea in bugetul alocat
- incadrarea in graficele de executie

CERINTE

- experienta profesionala in executie de minim 3 ani in domeniul instalatiilor electrice
- abilitati de comunicare si de a lucra in echipa
- disponibilitate la program prelungit ,daca va fi cazul

BENEFICII OFERITE

remuneratie deosebita + alte avantaje si beneficii

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate, la nivel national.

Clientul nostru este compania nr.2 la nivel national ca si cifra de afacei/2006 in domeniul constructiilor si investitiilor imobiliare.

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la tel:0745.676.278 sau e-mail:office@publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro