INGINER INSTALATII

Active Job Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studieaza in detaliu contractele cu subantreprenorii de specialitate
- Urmareste executarea lucrarilor privind instalatiile pentru constructii in santier si intocmeste rapoarte zilnice in legatura cu:
-respectarea proiectului
-calitatea lucrarilor executate
-stadiul lucrarilor fata de graficul de executie
- Ofera suport tehnic Project Managerului pe partea de control al calitatii lucrarilor . Avizeaza situatiile de lucrari pe specialitatea sa si le intainteaza spre analiza Project Managerului
- Colaboreaza cu dirigintele de specialitate si urmareste intocmirea tuturor documentelor privitoare la executie cerute de legislatia in vigoare
- Tine legatura cu proiectantii de specialitate pentru a rezolva in timp util orice problema aparuta in executie.
- Participa la sedintele saptamanale de santier.
- Verifica devizele de lucrari ale subcontractorilor

CERINTE

- Studii superioare tehnice finalizate (Facultatea de Instalatii in Constructii – constituie avantaj)
- Experienta in domeniul instalatiilor pentru constructii civile de min 3 ani;
- Experienta in citirea planurilor de constructii
- Experienta in urmarirea si/sau conducerea lucrarilor pe santier
- Cunostinte Word, Excel, Autocad;
- Limba engleza peste nivel mediu;
- Candidatul ideal trebuie sa fie serios, responsabil, ordonat, comunicativ, deschis spre acumulare de cunostinte noi, muncitor, disciplinat, cu spirit de echipa, cu bune capacitati de analiza.
- carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- oportunitatea contributiei la proiecte de dimensiuni impresionante
Numai candidatii selectati vor fi contactati

Active Job Consulting este o importanta Agentie de Resurse Umane din Romania care ofera solutii complete de personal. Calitatea este motto-ul nostru.

Permanenta preocupare a agentiei noastre pentru servicii de calitate, a dus la crearea unui avantaj competitiv.

Clientul nostru este o importanta companie de constructii care dezvolta proiecte imobiliare.