INGINER ELECTRONIST

Faist Metalworking SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea si rezolvarea problemelor electrice si electronice.

CERINTE

- domiciliul stabil in Oradea (obligatoriu);
- studii superioare de specialitate;
- cunostinte solide in domeniul electric;
- cunostinte de sisteme complexe electrice si electrotehnice;
- cunostinte de sisteme PLC;
- experienta in productie de min. 5 ani, din care experienta de min. 3 ani pe o pozitie similara;
- experienta in prelucrare metale/automotive constituie avantaj;
- cunostinte de operare calculator (Microsoft Office si programe de specialitate);
- limba engleza - min. nivel mediu;
- cunostinte de limba italiana constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Colaborare cu profesionisti, echipa dinamica, tehnologie avansata.
Se asigura transport din Oradea, tichete de masa.

Faist Metalworking face parte din grupul de companii Faist. Este o firma multinationala infiintata in Bors din 2008 cu 200 de angajati, in curs de dezvoltare. Activitatea principala este prelucrarea metalelor, astfel creand diverse componente metalice pentru clienti externi. Pentru mai multe detalii vizitati pagina noastra de internet pe www.faistgroup.com.

Faist Metalworking is part of the group Faist; a company established in 2008, with 200 employees in continuous development. Our main activity is metalworking, so creating different types of products made of steel or aluminum. For more details please visit our site at: www.faistgroup.com.