INGINER ELECTRO-MECANIC

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie de succes care are ca obiect de activitate proiectarea si productia de capete magnetice de citire.

CERINTE

- studii superioare in domeniul electro-mecanic
experienta intr-un mediu industrial
- limba engleza – nivel avansat
- cunostinte de operare PC – MS Office
- capacitate de coordonare a unei echipe
- persoana dinamica, atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic
- pachet salarial atractiv

RoMarketing este o companie care desfasoara activitati de dezvoltare a resurselor umane din companii multinationale, dar si din intreprinderi mici si mijlocii.
PRODUSE SI SERVICII ROMARKETING
-TRAINING
-CONSULTANTA
-EVALUARE RECRUTARE
-COACHING
-TEAM BUILDING

Acreditari, afilieri, certificari:
? Sistem de management al calitatii acreditat conform standardelor ISO9001:2000;
? Certificat de acreditare eliberat de MMSS Agentia Nationala pentru Ocuparea Fortei de Munca pentru servicii de informare si consiliere si servicii de mediere a muncii pe piata interna;
? Cursuri de management autorizate prin Consiliul National de Formare Profesionala a Adultilor de catre MMSSF si MECT;
? Reprezentanta si distributie in Romania pentru sistemul de evaluare ?Panoramic Feedback?;
? Licentiere pentru utilizarea sistemului de evaluare comportamentala Thomas International
? Distribuitor in Romania pentru carte Gower;
? Membra Federatia Patronilor Bihor;
? Membra U.G.I.R.