Inginer devize

Maya Intercons

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se ocupa de efectuarea devizelor pentru ofertari, licitatii, lucrari in desfasurare;
-pregateste documentatia tehnica necesara lucrarilor din profilul societatii si pentru controlul proceselor aferente;
-realizeaza interfete cu reprezentatii clientilor si subcontractantilor, privind lucrarile contractate de acestia;
-urmareste decontarea lucrarilor in conformitate cu devizul-oferta al lucrarilor.

CERINTE

- specializare inginer constructii civile si industriale, instalatii;
- experienta minim 3 ani;
- cunostinte aprofundate: ofertare, devize, normare preturi, legislatie in materie de constructii, licitatii;
- cunosterea programului WinDev;
- posesor carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salar negociat, bonusuri, alte beneficii.

Maya Intercons s.r.l. este o societate de constructii cu capital integral privat, cu sediul in Oradea, al carei profil consta, in principal, in executarea lucrarilor de constructii de orice tip – constructii noi ,reparatii si reabilitari , extinderi si modernizari ale unor constructii deja existente, inclusiv instalatiile aferente.
Societatea lucreaza in subantrepriza cu diferite firme de constructii din Franta, Germania si Austria.