Inginer constructor devize- ofertare

SC GHENAU TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studierea documentatiei (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memoriu tehnic), inclusiv eligibilitate.
- Stabilirea strategiei pentru intocmirea documentatiei de prezentare a ofertei, tinand cont de cerinte ;
- Intocmirea documentatiei complete pentrul participarea la licitatii publice;
- Transmiterea clarificarilor pentru oferta predata
- Intocmire grafice de executie
- Intocmirea Planului Calitatii pentru documentatie/santier cu includerea Planurilor de Control Calitate precum si intocmirea oricaror alte documentatii necesare pentru dosarul de oferta.
- Elaborarea, conducerea si verificarea componentelor tehnice ale proiectelor
- Intocmirea listelor de cantitati, devizelor pe obiect si a devizelor generale in conformitate cu legislatia in vigoare si documentatii tehnice de constructii si instalatii

CERINTE

Experienta in studierea documentatiei (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memoriu tehnic) si intocmirea ofertelor complete, tinand cont de cerinte.
• Cunostinte aprofundate de MS Office (Excel, Word), cunoasterea programelor devize constructii, constituie un avantaj
• Foarte bune capacitati organizatorice
• Atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

Salarizare atractiva si un mod de lucru placut.

DESCRIEREA FIRMEI

Lucrari de constructii