INGINER CONSTRUCTII pe SANTIER

CONSTRUCTII GALASSINI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea si coordonarea activitatii de contructii pe santier;
- Intocmire SAL, PV de probe, incercari si receptii;
- Verificare pontaje;
- Urmareste respectarea clauzelor contractuale
- Mentine relatia profesionala cu antreprenorii si beneficiarul.

CERINTE

- studii superioare de specialitate;
- capacitate de organizare, planificare si control;
- abilitati de comunicare, flexibilitate.
- experienta

BENEFICII OFERITE

- salariu extrem de motivant;
- tichete de masa;
- veti avea in subordine echipe de oameni muncitori, cu spirit de echipa

Parte a grupului de firme Galassini, Sc Constructii Galassini Srl opereaza pe piata constructiilor industriale si civile din Romania, operand in mai multe puncte de lucru, abordând lucr¿ri simple dar ¿i din cele mai complexe, respectând termenele ¿i cerin¿ele beneficiarilor, normele de calitate, standardele ¿i prescrip¿iile tehnice în vigoare.
În rela¿iile cu clien¿ii, furnizorii ¿i partenerii de afaceri, politica noastr¿ este bazat¿ pe încredere reciproc¿, loialitate ¿i respect. Echipa Sc Constructii Galassini Srl are peste 40 de angaja¿i speciali¿ti, ingineri, muncitori ¿i dispune de mijloacele care fac din respectarea termenelor de execu¿ie o realitate.