Inginer Electronist/Automatist

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce produce si comercializeaza carton si ambalaje din caron.

- asigurarea mentenantei utilajelor de productie
- interventia in caz de defectiune la utilaje
- asigurarea de consultanta pe parte de automate programabile
- coordonarea echipei de electricieni-automatisti

CERINTE

- studii superioare tehnice (automatizari)
- minim 3 ani experienta in automate programabile
- cunoasterea programelor S5, S7, Alan Bradley, Hitachi, Mitsubishi, Omron
- cunostinte legate de variatoare de frecventa
- cunostinte in domeniul electric, pneumatic
- cunostinte de limba Engleza

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva
- telefon de serviciu
- bonusuri in functie de realizari
- program de lucru flexibil
- oportunitate de lucru intr-o companie straina
- conditii de munca foarte bune
- transport asigurat

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.