Imprimator serigraf

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce produce flapsuri pentru tiruri si camioane.

- desfasurarea activitatilor de imprimare serigrafica dupa un program stabilit confrom instructiunilor primite
- monitorizarea activitatii utilajelor de imprimare si intretinerea acestora
- pregatire solutii, expunere, prepararea amestecurilor de culoare
- realizarea imprimarilor prin serigrafie si transfer termic pe flapsurile din plastic
- monitorizarea consumului de cerneluri si alte consumabile
- aranjarea sculelor, dispozitivelor, utilajelor conform procesului tehnologic

CERINTE

- cunoasterea solutiilor si vopselelor adecvate serigrafiei
- experienta in domeniul imprimarii serigrafice
- experienta in folosirea utilajelor de serigrafie manuale si semiautomate
- capacitate de munca in conditii de stres si de a respecta termenle limita impuse de fiecare proiect
- atentie, indemanare
- disponibilitate de lucru in doua schimburi

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva
- posibilitatea de lucru intr-un mediu dinamic
- transport asigurat
- tichete de masa
- conditii de lucru foarte bune
- mediu de lucru tanar, dinamic

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.