HR Recruiter

SC Escenomatica SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- postarea de anunturi ;

- activitati de cercetare a pietei si mentinerea bazei de date la zi;

- activitati de promovare in cadrul facultatilor si campusurilor universitare;

- organizare de info-deskuri;

- contact permanent cu facultatile si scolile profesionale cu care compania incheie contracte;

- procesarea documentelor;

- asistenta candidatilor inscrisi;

- selectia CV-urilor; programari interviuri;

- interviu cu candidatii si testarea acestora;

- selectia intervievatilor pentru lista finala;

- realizarea profilului candidatilor si a diverselor rapoarte de recrutare;

- inductia si trainingul noilor angajati;

- raportarea catre HR Manager a situatiei procesului de recrutare si a altor proiecte aflate in derulare;

CERINTE

- studii superioare;

- limba engleza nivel avansat;

- cunostinte bune de utilizare PC ( MS-Office, Internet etc);

- abilitati foarte bune de comunicare la telefon si face to face;

- prezenta agreabila;

- persoana responsabila si organizata;

- cunoasterea legislatiei muncii;

- persoana dornica de a se perfectiona in domeniul resurselor umane.

Realizam decoratii tematice pentru parcuri de distractii,scenografii si decoruri pentru teatru si televiziune,animatropnica,etc.