HELION ANGAJEAZA TEHNICIAN / INGINER SISTEME DE SECURITATE

HELION

Job expirat

RESPONSABILITATI

HELION SECURITY ANGAJEAZA !
TEHNICIAN / INGINER SISTEME DE SECURITATE

Daca vrei sa faci parte din echipa Helion,
compania cu cea mai mare dezvoltare in ultimii ani din Oradea
(Clasata pe locul III de catre Camera de Comert si Industrie Bihor in 2013 in Topul Companiilor de Securitate si Paza in Judetul Bihor),
doresti sa ai posibilitatea de a promova si a te dezvolta, sa fi recunoscut impreuna cu o echipa de profesionisti,
nu iti plac compromisurile si jumatatile de masura,
si ai cunostinte avansate in domeniul sistemelor de securitate,
atunci locul tau este langa noi !

CERINTE

EXPERIENTA IN SISTEME DE SECURITATE (INSTALARE SI SERVICE): MINIM 5 ANI.
NIVEL DE CUNOSTINTE IN SISTEME DE ALARMA: AVANSATE.

BENEFICII OFERITE

SALAR ATRACTIV CU BONUSURI DE PRODUCTIVITATE, MASINA SI TELEFON DE SERVICI.

HELION SECURITY ofera servicii de proiectare, montare, instalare, intretinere, service si consultanta pentru sisteme de securitate. HELION SECURITY executa si Proiecte de omologare de catre Politia Romana a Sistemelor de Securitate. Sistemul de alarmare antiefractie este un subsistem al sistemului de securitate folosit pentru paza si securizarea unui obiectiv.