Gestionar depozit (departament usi) - Oradea

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii personalului din depozit
- realizarea receptiei marfii
- coordonarea manipularii si depozitarii marfii
- pregatirea comenzilor pentru livrare
- organizarea inventarului de marfa

CERINTE

Clientul nostru este o companie de renume la nivel national, care activeaza in domeniul distributiei de produse pentru amenajari interioare.

- studii medii
- minim 1 an experienta in gestiune
- atentie la detalii
- responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva
- transport asigurat
- mediu de lucru dinamic
- oportunitate de dezvoltare profesionala

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.