Gestionar

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrare, gestiunea de marfa si ambalaje; contabilitate primara, intocmire acte, documente, aviz, facturi;
- efectuarea receptiei cantitative, calitative si valorice a marfii; planificarea si gestionarea livrarilor catre clienti;
- inventarierea periodica a stocului de marfa;
- organizarea spatiului in depozit;
- intocmirea zilnica a documentelor specifice activitatii din depozit;
- cunostinte operare PC (pachet MS Office: Word, Excel), constituie avantaj cunoasterea programelor JDE si Expert 5;

CERINTE

- studii medii/superioare; experienta in domeniul financiar-contabil de minim 2 an;
- limba engleza si italiana la nivel mediu;
- experienta in gestiune.

Aptitudini necesare ocuparii postului :
- persoana cu simtul raspunderii, serioasa, atenta la detalii;
- rigurozitate, calitate de bun organizator, abilitati de comunicare;
- capacitate puternica de auto-organizare, capacitate de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

- venit corelat cu munca depusa;
- bonuri de masa ;
- mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro