GESTIONAR

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizeaza activitatile de gestiunea a produselor aflate in depozit (efectueaza notele de intrare - iesire, intocmeste documentatia necesara etc)
-Asista si coordoneaza vanzatorii ce-si desfasoara activitatea in cadrul magazinului
-Contribuie prin calitatea activitatii sale la cresterea nivelului vanzarilor

CERINTE

-Excelente capacitati de autoorganizare
-Seriozitate, constinciozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor profesionale
-Experienta anterioara in calitate de gestionar sau sef depozit
-Flexibilitate, buna capacitate de adaptare si dorinta de crestere profesionala
-Cunoasterea la nivel avansat a limbii maghiare (OBLIGATORIU!)

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv (in functie de experienta anterioara si performantele atinse)
-Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, in cadrul unei companii aflate in plina crestere la nivel regional

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie, evaluare de personal. Pentru mai multe detalii va invitam sa accesati site-ul nostru la www.advancedman.ro.
Clientul nostru este o companie locala aflata in plina crestere pe piata regionala a distributiei si comercializarii materialelor de constructii.