General Manager

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea tuturor departamentelor din compania din care va face parte
- Va participa la negocieri cu banci, antreprenori etc.
- Va trebui sa creeze un flux operational in cazul fiecarui departament in parte
- coordoneaza intreaga activitate a companiei
- participa la sedinte, intocmeste proiecte de dezvoltare
- administreaza bugete;

Legat de activitatile specifice, raspunde de:
- Calitatea relatiei cu furnizorii si clientii
- Folosirea eficienta a resurselor firmei
- Respectarea obligatiilor firmei fata de furnizori, clienti, organele financiare si organismele guvernamentale
- Asigurarea drepturilor banesti ale personalului angajat al firmei conform clauzelor contractuale si legislatiei muncii
- Indeplinirea la termen si in conformitate cu dispozitiile legale a obligatiilor fata de banci, furnizori si clienti
- Calitatea climatului organizational
- Calitatea managementului firmei
- Corectitudinea datelor raportate

Legat de functiile manageriale, raspunde de:
- Coordonarea eficienta a personalului din subordine
- Utilarea corespunzatoare a subordonatilor cu echipamentele si consumabilele necesare
- Calitatea pregatirii profesionale a angajatilor din subordine

Legat de disciplina muncii, raspunde de:
- Imbunatatirea permanenta a pregatirii sale profesionale si de specialitate
- Respectarea prevederilor normativelor interne si a procedurilor de lucru
- Se implica in vederea solutionarii situatiilor de criza care afecteaza firma

CERINTE

- studii superioare;
- limba engleza(avansat) si italiana(mediu);
- cunostinte PC;
- experienta in coordonarea de personal;
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- persoana dinamica, cu initiativa;
- calitati manageriale;
- Experienta pe o pozitie de conducere
- Inteligenta de nivel superior;
- Spirit organizatoric;
- Echilibru emotional;
- Capacitate de a evalua si a lua decizii;
- Capacitate de a lucra cu oamenii;
- Rezistenta mare la stres;
- Usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
- Punctualitate;
- Cunostinte de operare PC;
- Permis de conducere categoria B.

Aptitudini necesare ocuparii postului :
- Aptitudine generala de invatare;
- Aptitudini de comunicare;
- Aptitudini de calcul;
- Aptitudinea de a lucra cu documente;
- Planificare si organizare a operatiilor si activitatilor;
- Abilitati de negociere;
- Acordare si transmitere de informatii;
- Creativitate si spirit de initiativa;
- Abilitati de mediere si negociere.

BENEFICII OFERITE

- salariu foarte atractiv si motivant
- laptop
- telefon de serviciu
- alte beneficii

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro
Clientul nostru este o renumita companie multinationala.