FOLY¿S¿T¿SI ELLEN¿R

Mortgageserv

Job expirat

RESPONSABILITATI

Az AXA C¿gcsoport tagja, az ELLA Bank Nagyv¿rad v¿rosba FOLY¿S¿T¿SI ELLEN¿R munkat¿rsat keres.

Feladatok:
¿ Hitelfoly¿s¿t¿si felt¿telek teljess¿gi ellen¿rz¿se,
¿ Hitelez¿si dokumentumok t¿teles ellen¿rz¿se (alaki, formai, teljess¿gi),
¿ Dokumentumok ¿rv¿nyess¿gi idej¿nek ellen¿rz¿se,
¿ Inform¿ci¿k r¿gz¿t¿se a nyilv¿ntart¿ rendszerekben,
¿ A hitelez¿si tev¿kenys¿ghez tartoz¿ f¿nym¿sol¿si ¿s adattov¿bb¿t¿si feladatok ell¿t¿sa,
¿ Statisztik¿k, kimutat¿sok k¿sz¿t¿se,
¿ ¿rt¿kes¿t¿s szakmai t¿mogat¿sa (telefonon),
¿ Sz¿ks¿g eset¿n a hitelez¿si tev¿kenys¿¿ggel kapcsolatos adminisztart¿v ¿s post¿z¿si feladatok ell¿t¿sa

Jelz¿log-hitelez¿si ter¿leten szerzett tapasztalat, valamint gazdas¿gi v¿gzetts¿g el¿nyt jelent.

F¿nyk¿pes ¿n¿letrajzodat ¿s motiv¿ci¿s leveledet a hivatkoz¿si sz¿m (UT08-Nagyv¿rad) megjel¿l¿s¿vel a zsvashegyi@elsolakashitel.hu e-mail c¿mre v¿rjuk

CERINTE

Elv¿r¿sok:
¿ fels¿fok¿ v¿gzetts¿g,
¿ fels¿fok¿ rom¿n ¿s magyar / rom¿n ¿s angol nyelvtud¿s,
¿ MS Office felhaszn¿l¿i ismeretek,
¿ kiv¿l¿ kommunik¿ci¿s k¿szs¿g

BENEFICII OFERITE

Mindehhez:
¿ korszer¿ ¿zleti filoz¿fi¿t,
¿ kiv¿l¿ k¿pz¿seket,
¿ versenyk¿pes j¿vedelmet,
¿ folyamatos szakmai fejl¿d¿st biztos¿tunk

DESCRIEREA FIRMEI

Institut financiar