Farmacist / Farmacist Diriginte

Remedio Farmacii

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Eliberarea de retete compensate si gratuite
- Consilierea pacientilor privind modul de administrare a produselor farmaceutice cat si a posibilelor reactii adverse
- Efectuarea comenzilor de marfa catre departamentul achizitii

CERINTE

- Absolvent (a) a Facultatii de Farmacie
- Detinator ( e) a Certificatului de Membru in Colegiul Farmacistilor din Romania
- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial corespunzator domeniului farmaceutic
- Sansa de dezvoltare personala si profesionala in cadrul unui lant de farmacii prezent la nivel national

Lantul de farmacii REMEDIO opereaza la nivel national cu un numar de 68 de unitati in principalele orase din tara: Bucuresti, Oradea, Braila, Galati, Sibiu, Timisoara, Suceava, Iasi, Giurgiu, Constanta, Vaslui, Zalau si Brasov.

Mai multe informatii despre noi gasiti pe site-ul www.remedio.ro

Va asteptam in echipa REMEDIO!