ELECTRICIAN - Oradea

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executa lucrarile de intretinere preventiva si reparatii
- executa activitatile prevazute in graficele de verificari, de lucrari si manevre periodice, masuratori si de reglare
- asigura functionarea la parametrii corespunzatori a instalatiilor auxiliare

CERINTE

- studii medii/superioare in domeniul tehnic-electric sau atestat de electrician
- minim 3 experienta relevanta pe un post similar
- simt tehnic si dexteritate
- disponibilitate pentru lucrul in program prelungit
- cunostinte montare, intretinere, verificare si reparare echipamente tehnice pentru liniile de imbuteliere, utilitati si din sectoarele auxiliare acestora

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa
- transport asigurat

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!