Electrician de asamblare tablouri electrice

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Identificarea componentelor si aparaturii din schemele electrice, conform simbolurilor specifice
-Colaborarea cu cei responsabili de prelucrarile mecanice
-Pozitionarea si fixarea componentelor si a aparaturii identificate in cutiile prefabricate
-Executarea legaturilor electrice intre componente si aparatura
-Executarea verificarilor asupra produselor finite, vizual si cu ajutorul aparatelor de masura, conform procedurilor interne stabilite

CERINTE

Aptitudini necesare ocuparii postului:
-Capacitate de analiza si atentie la detalii
-Indemanare

Cerinte necesare ocuparii postului:
-Cunostinte tehnice- nivele standardizate de tensiune, unitati de masura, parametric functionali ai instalatiilor electrice
-Experienta in utilizarea aparaturii de masurare (Determinarea tensiunii, curentului, puterii, rezistentei)
-Experienta in utilizarea utilajelor specifice desfasurarii activitatii
-Permis de conducere cat. B reprezinta avantaj
-Autorizatie ANRE IIA, IIB reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

-Salarizare atractiva
-Bonusuri trimestriale (cca. 1.5 salarii pe an)
-Bonuri de masa
-Decontare transport
-Asigurare de accidente, viata si boala- inclusiv pentru sotie/sot

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!