Electrician - Automatist

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Repararea si intretine utilajele din punct de vedere electric
- Montarea instalatiilor automatizate
- Remedierea defectelor electrice si de automatizare ce apar in procesul de fabricatie
- Verificarea starii functionale a instalatiilor automatizate
- efectuarea de lucrari de automatizari si instalatii electrice industriale

CERINTE

- Studii medii profil tehnic-electric
- Cunostinte si experienta minim 3 ani in domeniul instalatiilor automatizate, in cadrul unei fabrici de productie
- Persoana ordonata, serioasa si responsabila

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva
- oportunitate de lucru intr-o companie multinationala
- conditii de lucru la standarde profesionale

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.