Electrician

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Citirea si intelegerea schemelor electrice
- Montarea si mentenanta motoarelor electrice asincrone si cele de curent continuu
- Utilizarea aparatelor de masura specifice

CERINTE

- Cunostinte si experienta in utilizarea automatizarii semnalelor digitale si a celor analogice - avantaj
- Cunostinte si experienta in utilizarea senzorilor in automatizari - avantaj
- Cunostinte si experienta in utilizarea regulatoarelor electronice - avantaj
- Cunostinte si experienta in utilizarea automatizarii cu PLC
- Autorizatie
- Cunostinte si experienta in citirea schemelor de automatizari - avantaj
- Cunostinte in utilizarea circuitelor pneumatice
- Cunostinte si experienta in utilizarea calculatoarelor
- Cunostinte de limba engleza
- Cunostinte si abilitati de lucru ca electrician de joasa tensiune

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- transport asigurat

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting ? aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr.9, BL P191, SC.A, ap.2, Oradea, jud. Bihor
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este o companie ce produce dispozitive antistropirii pentru tiruri.