ECONOMIST

ZUCCHETTI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizare si coordonare activitate departament contabilitate/administrativ;
- urmarire si analiza situatie clienti, furnizori, banca;
- administrare resurse umane.
- elaborare contracte clienti si negocierea clauzelor contractuale
- intocmire situatii periodice si situatii ocazionale solicitate de catre conducere

CERINTE

- Studii economice superioare
- Experienta in domeniu
- Cunostinte bune de contabilitate si legislatie fiscala;
- Cunostinte avansate de utilizare calculator
- Cunostinte bune de limba engleza
- Cunostinte de limba italiana constituie avantaj
- Persoana dinamica si organizata, responsabila, atenta la detalii cu spirit de initiativa;
- Dornic de a acumula noi cunostinte

BENEFICII OFERITE

Se ofera posibilitatea activarii intr-un mediu tanar si dinamic cu perspective de crestere profesionala si posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala.

Zucchetti Romania (www.zucchettiromania.com) este membra a grupului Zucchetti care satisface fiecare exigenta informatica oferind solutii si servicii ¿n masura sa asigure acoperirea completa a functiunilor din domeniul gestiunii personalului si sa faca fata diferitelor probleme de tip administrativ si contabil.