DISPECER TRANSPORT

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea, in permanenta, a relatiei cu firmele transportatoare agreate de companie
- distribuirea curselor planificate catre firmele de transport
- coordonarea si planificarea activitatii de transport
- verificarea timpului de sosire la sediul companiei/livrare la client agreat cu firmele transportatoare
- asigurarea respectarii conditiilor de transport negociate
- calcularea si verificarea cheltuielilor de transport
- verificarea facturilor/avizele de insotire a marfii
- verificarea permanenta a stocurilor de produse finite pentru a se asigura ca transportul se poate organiza
- mentinerea permanenta a relatiei cu agentii de vanzari si informarea acestora despre statusul transporturilor
- organizarea trasporturilor prin bursa de transporturi
- asigurarea livrarii la timp si in conditii optime a marfurilor

CERINTE

Se vor angaja 3 persoane ca si Dispecer Transport, fiecare avand aceleasi
atributii, doar cerintele de limba vorbita sunt altele!
Pers.1 italiana/engleza
Pers.2 italiana/franceza
Pers.3 italiana/germana
- cunoastere pachetului MsOffice
- studii superioare (de preferat)
- experienta constituie un avantaj, dar nu este obligatorie
- disponibilitatea plecarii in Italia in vederea efectuarii stagiului de pregatire

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0728.270.875
e-mail: claudia.vidican@publiceuroconsulting.ro;
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro