Dispecer/Coordonator transport

SC HERMIL COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-cunoasterea limbii engleze si eventual a limbii germane sau maghiare este obligatorie.
-experienta in domeniul transportului international (minim 2 ani).
- capacitate de concentrare in conditii de stres
- persoana sociabila si responsabila

CERINTE

- Dezvoltarea si consolidarea relatiilor cu clientii
- Planificarea, organizarea si coordonarea activitatii zilnice de transport pentru flota alocata
- Achizitionarea de noi clienti/contacte cu potentiali clienti
-Gestionarea relatiei cu furnizorii de transport/subcontractori

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil
- colectiv de munca tanar, dinamic si mediu de lucru professional
- sansa de a se dezvolta pe plan professional
- salariu atractiv si motivant + bonusuri in functie de performante

HERMIL TRANSPORT este o companie de transport rutier international ,infiintata in 1996, specializata in zona Benelux . O firma dinamica , in continua dezvoltare si adaptare la cerintele clientilor nostri.Cautam persoane cu experienta in domeniul nostru de activitate pentru a se alatura echipei noastre.