DIRIGINTE CONSTRUCTII si INSTALATII - Oradea

IMPACT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verifica respectarea legislatiei in vigoare in constructii;
Asigura calitatea lucrarilor executate si incadrarea in normative, cerinte contractuale si de proiectare;
Controleaza cantitativ si calitativ lucrarile executate avizand decontarea acestora;
Are drepturile, obligatiile si raspunderile specificate in Procedura privind autorizarea dirigintilor de santier, aprobata prin ordinul MLPAT 31/N/95.

CERINTE

Studii superioare de specialitate;
Experienta minim 2 ani in activitatea de dirigentie;
Atestat MLPTL;
Abilitati de comunicare si organizare;
Capacitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv.

IMPACT SA este o societatea comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce are drept obiect de activitate constructia de locuinte.
Principalele categorii de servicii oferite sunt dezvoltarea si contractarea de locuinte (vile Deluxe, vile Prestige, vile Freedom, vile Junior) in propriile ansambluri rezidentiale, precum si contractarea de spatii de birouri - clasa A - in Centrul de Afaceri CONSTRUDAVA.