DIRECTOR ZONAL VANZARI

TIGER AMIRA COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si monitorizeaza dezvoltarea retelei de clienti la nivel zonal;
- Planifica si controleaza activitatea saptamanala a agentilor de vanzari din zona arondata;
- Propune planul de vanzari la nivel zonal, in concordanta cu politicile companiei;
- Propune politica comerciala si strategia de vanzari la nivel zonal;
- Monitorizeaza periodic piata de profil si concurenta din zona si raporteaza directorului national de vanzari;
- Propune campaniile si ofertele promotionale pentru distributie;
- Intocmeste rapoarte, planuri, statistici.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in domeniu minim 3 ani;
- Excelente abilitati de manager;
- Cunostinte foarte bune de MS Office;
- Persoana orientata spre obiective.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv;
- Mediu profesionist de lucru.

Companie de distributie la nivel national de gresie, faianta, obiecte sanitare.
Comert cu amanuntul in magazine specializate de materiale pentru constructii si amenajari interioare si exterioare.