DIRECTOR VANZARI IT /Oradea

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cautarea si contactarea potentialilor clienti , distribuitori , rreseilleri
- Crearea unei echipe de vanzari, pe regiuni, Romania
- Coordonarea si monitorizarea agentilor de vanzari
- Indeplinirea targetului minimal lunar
- Stabilirea de strategii in vederea vanzarii eficiente
- Negocierea contractelor cu clientii
- Promovarea la nivel national , a noului brand adus in Romania
- Raportarea saptamanala si oricand este nevoie catre Administrator

CERINTE

- Experienta pe vanzari- in orice domeniu de minim 3, 5 ani
- Studii Superioare- domeniu tehnic, It.
- Aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine
- Calitati manageriale, bun strategic, persuasiv,bun negociator,
- Disponibilitate la program prelungit
- Diponibilitate la deplasari periodice
- Permis Cat. B

BENEFICII OFERITE

- Salar: Nogiaciabil+ procent din vanzari din pretul fara Tva.
- Program de lucru: 8 ore
- Masina in cazul in care candidatul nu poseda
- Telefon, lap-top

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
fax : 0359-411-229
tel: 0359-435-721
cell: 0728-957-877
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro