Director vanzari

SC TIGER AMIRA COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-distributie si vanzare de materiale pentru constructii si amenajari interioare/exterioare ;
-consilierea clientilor;
-dezvoltarea portofoliului de clienti;
-atingerea targetului de vanzare.

CERINTE

-studii medii/superioare;
-experienta pe un post similar minim 3 ani;
-avantaj cunoasterea materialelor de constructii si amenajari;
-permis de conducere categoria B;
-persoana dinamica;
-disponibil la deplasari in zona arondata;
-abilitati de comunicare si de negociere.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial foarte atractiv.
-apartenenta la o companie in continua expansiune;
-mediu de lucru profesionist.

Companie nationala de top, detinatoare a unei retele de magazine specializate in amenajari interioare-comercializeaza produsele a peste 30 de fabrici producatoare de gresie si faianta din import si din Romania, obiecte si instalatii sanitare, mobilier de baie , parchet, usi, accesorii, adezivi, vopsele.
Companie de distributie la nivel national de gresie, faianta, obiecte sanitare.