DIRECTOR VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma internationala angajeaza Director vanzari cu urmatoarele responsabilitati:
-monitorizarea pietei si a concurentei
-elaborarea si implementarea strategiei de vanzari
- negociere, incheiere contracte cu clientii;
-mentinerea relatiei cu clientii si colaboratorii existenti;
- largirea portofoliului de clienti ,
-cerceteaza si dezvolta metode si proceduri noi de management, pentru eficientizarea activitatii;
-evidenta comenzilor, urmarirea atenta a derularii acestora ;
-orice alte activitati care conduc la atingerea obiectivelor firmei;
-derularea unei activitati corecte, profesioniste in firma .

CERINTE

-studii medii/superioare
-experienta in vanzari, avantaj constituie experienta in vanzari de produse alimentare;
-avantaj cunoasterea limbii slovace sau cehe la nivel mediu;
-permis categ. B;
-cunostinte PC;
-abilitati de comunicare, negociere, organizare, coordonare

BENEFICII OFERITE

Salarizarea este la nivel de firma internationala.