DIRECTOR TEHNIC

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste listele de cantitati si devize;
- Urmareste relizarea proiectelor;
- Primeste sarcini detaliate si urmaza proceduri stabilite pentru a atinge scopurile si obiectivele unitatii;
- Dezvolta tehnici si fortifica politici si proceduri;
- Asigura indicatii unei unitati sau grup de angajati, atribuie sarcini si verifica lucrul la intervale regulate;
- Asigura recenzii pentru impunerea salariala asupra performantelor angajatilor si recenzii pentru compensarea salariatilor, recomanda masuri disciplinare daca este necesar;
- Interactioneaza direct cu subordonatii si grupuri pentru a afla informatii;
- Interactioneaza cu parteneri din exterior, si daca este posibil, tine evidenta contactelor;
- Raspunde de ansamblul societatii, de organizarea si coordonarea activitatii de productie, astfel incat sa se asigure realizarea prevederilor cuprinse in contractele incheiate sau comenzile acceptate pentru beneficiari;
- Raspunde de emiterea catre subunitatea executanta a ordinului de incepere a lucrarilor de investitii preluate prin licitatie de la beneficiari, in conditia indeplinirii in totalitate a formalitatilor prevazute de legislatia in vigoare.
- Raspunde de avizarea beneficiarilor pentru convocarea comisiei de receptie,dupa ce a verificat si a constatat terminarea lucrarilor la obiectul supus receptiei, precum si de intocmirea si depunerea la comisie a documentelor ce sunt, potrivit prevederilor legale, obligatii ale constructorului;
- Verifica respectarea graficelor de executie, termenele de executie stabilite si calitatea lucrarilor executate.

CERINTE

- Inginer specialist in constructii;
- Experienta;
- Specialist in procedura de licitatii (ofertare - decontare).

BENEFICII OFERITE

- salariu minim este de 1500 EUR, negociabil in functie de experienta;
- alte beneficii.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.
Clientul nostru este una dintre cele mai mari companii din Romania in domeniul constructiilor si investitiilor imobiliare.

publiceuroconsulting@yahoo.com