DIRECTOR GENERAL - Oradea

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea personalului aflat in subordine
- monitorizarea activitatii angajatilor
- motivarea subordonatilor pentru atingerea performantelor
- intocmirea de rapoarte de evaluare a activitatii

CERINTE

- studii superioare (preferabil economice)
- minim 3 ani experienta profesionala
- cunostinte de limba engleza, italiana
- cunostinte operare PC
- permis de conducere categoria B
- aptitudini manageriale dezvoltate
- rezistenta la stres
- bune abilitati de comunicare/negociere

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- masina de serviciu
- telefon de serviciu
- participare la profit
- bonusuri in functie de realizari
- training dupa angajare
- salariu cu posibilitate de facturare

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.