DIRECTOR GENERAL

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza intreaga activitate la nivel national;
- participa la sedintele lunare care au loc la Budapesta;
- administreaza bugete;
- negociaza si incheie contracte cu furnizorii de publicitate.

CERINTE

- studii superioare;
- limba maghiara (avansat) si engleza (mediu);
- cunostinte PC;
- experienta in coordonarea de personal;
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- persoana dinamica, cu initiativa;
- calitati manageriale;
- permis conducere categ B

BENEFICII OFERITE

- salariu foarte atractiv;
- masina;
- telefon mobil;
- alte avantaje.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.
Clientul nostru este o companie multinatinala care are ca obiect de activitate comercializarea prin posta a diferitelor produse (casnice, electrice, auto, pt. sanatate, pt. copii, etc), promovate prin teleshopping-uri, reviste, telemarketing.
Pentru informatii suplimentare:
www.yourjobs.ro