DIRECTOR GENERAL

AMS Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura managementul general al companiei, atingerea obiectivelor strategice ale acesteia si managementul personalului din subordine
Comunica si stabileste de comun acord cu consiliul de administratie deciziile strategice in ce priveste compania
Imbunatateste indicatorii economici a companiei prin implementarea procedurilor necesare in acest sens

CERINTE

Experienta anterioara in management
Excelente abilitati de conducere, comunicare si capacitate de a motiva personalul din subordine
Perseverenta, constinciozitate, inovatie si creativitate
Disciplina si determinarea in asumarea deciziilor de management

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv cu posibilitati de crestere in raport cu gradul de atingere a obiectivelor stabilite de catre consiliul de administratie

AMS Human Resources este o companie specializata in recrutarea si selectia de personal. Pentru mai multe detalii, accesati www.ams-hr.ro.
Clientul pentru care efectuam recrutarea este o importanta companie nationala cu sediul in Oradea din domeniul industriei chimice