Director financiar

SVS CITY MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Managementul proceselor financiare ale companiei
- Coordonarea activitatii Office Managerilor
- Participa la controlul executiei bugetului
- Relatii cu banca, cabinetul de consultanta contabila externa, cabinetul de avocatura
- Urmarirea legislatiei fiscale
- Coordonarea activitatii Ofiterilor creante
- Interfata cu organele administratiei publice
- Situatii si rapoarte catre managementul companiei
- Elaborarea si controlul aplicarii regulilor si procedurilor administrative
- Activitati administrative diverse

CERINTE

Candidatul ideal este acea persoana cu o capacitate de munca deosebita , perseverent , deschis deplasarilor in interes de serviciu si corespunde urmatoarelor cerinte:

- Studii universitare economice finalizate ¿ specializarile: Contabilitate, Finante/Banci
- Experienta de minim 5 ani in domeniu si cel putin 2 ani intr-un post de conducere
- Cunostinte despre legislatia nationala specifica.
- Cunostinte foarte bune de operare calculator (Ms Office), utilizare internet, programe dedicate contabilitatii.
- Cunostintele de limba engleza-nivel avansat sunt obligatorii.
- Excelente abilitati de comunicare, organizare si sistematizare, gandire stategica.
- Seriozitate si corectitudine.
- Implicare si spirit de initiativa.
- Capacitatea de a lua decizii prompte in limita ariei de competenta stabilita.
- Disponibilitate pentru deplasari periodice in tara si strainatate.
- Rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Candidatul ideal printr-o activitate independenta , spirit de echipa si inalte cunostinte profesionale poate participa la rezultatele deosebite ale companiei , pentru care compania noastra ofera
- Pachet salarial motivant
- Posibilitate de dezvoltare profesionala.
- Mediu de lucru profesionist.
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti.
- Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu

Svs Cty Media reprezinta compania cu cea mai dinamica dezvoltare pe piata romaneasca in sectorul marketing si publicitate.Echipa noastra de succes cauta viitorul coleg pentru postul de