Director Economic / Administrativ

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala.

Responsabilitati:
- responsabil de intreaga activitate financiar contabila a companiei
- control financiar: linii de credit,plati catre furnizori,relatii cu bancile
- control si planificare subordonati
- planificarea si controlarea procesului de cumparare
- reprezinta firma in fata organelor de control
- controlarea personalului administrativ in vederea indeplinirii responsabilitatile lor

CERINTE

- expert contabil
- limba engleza
- experienta in domeniu
- seriozitate
- persoana integra cu simt al raspunderii

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- posibilitate de lucra intr-un domeniu nou in Romania

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.