DIRECTOR DEZVOLTARE

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie specializata in recrutare organizeaza selectie pentru:

Clientul nostru este o firma specializata in confectii metalice.

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic sau economic;
- experienta manageriala ¿ minim 1 an;
- permis de conducere cat. B;
- cunostinte operare PC ¿ MS Office;
- limba engleza sau germana ¿ nivel conversatie;
- disponibilitate pentru program flexibil si deplasari;
- abilitati foarte bune de organizare;
- orientare catre rezultate;
- abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist si dinamic;
- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

RoMarketing este o companie care desfasoara activitati de dezvoltare a resurselor umane din companii multinationale, dar si din intreprinderi mici si mijlocii.
PRODUSE SI SERVICII ROMARKETING
-TRAINING
-CONSULTANTA
-EVALUARE RECRUTARE
-COACHING
-TEAM BUILDING