Devizier

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste devizele de lucari pentru lucarile contractate sau in curs de contractare
- Intocmeste calculatii de pret, postcalcule
- Intocmeste situatiile de lucrari lunare pe baza atasamentelor inmanate de inginerul constructor
- Coordoneaza permanent relatiile cu furnizorii de material, subantreprenorii, clientii
- Raspunde pentru corectitudinea devizelor intocmite
- Prospecteaza piata furnizorilor de material, produse si servicii pe parcursul executiei lucrarilor si intocmiri ofertelor pentru negocierea contractelor
- Participa la negocierea contractelor
- Intocmeste “Cartea constructie” pentru lucrarile angajate
- Urmareste evolutia contractelor conform cu graficele valorice(cash-flow) stabilite impreuna cu seful de santier

CERINTE

- Studii superioare sau postliceale de specialitate
- Cunostinte solide Ms Office si Autocad
- Cunoasterea programului Doclib sau Microdoft Project constituie avantaj
- Experienta minim 2 ani in domeniu
- Seriozitate si constiinciozitate
- Capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Razboieni, nr. 49, 410571
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul constructiilor edilitare.