DESIGNER ORADEA

SC TIGER AMIRA COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Responsabil cu realizarea machetelor grafice, pentru realizarea de materiale publicitare tiparite ( ex. pliante, brosuri, cataloage, cd, afise, bannere, revista firma, etc.).
-Responsabil cu conceperea si prelucrarea materialelor publicitare, machetare si pregatire pentru tipar, urmarirea lucrarii pana la finalizare.
-Crearea de concepte, brand-uri, identitate companie.

CERINTE

-programele tridimensionale si ADOBE PHOTOSHOP si COREL DRAW;
-limba engleza constituie avantaj;
-experienta in pregatirea materialelor pentru tipar;
-portofoliu, lucrari de referinta;
-creativitate si foarte multa imaginatie.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-munca intr-o echipa tanara si dinamica;
-se asigura masa de pranz.

Companie de distributie la nivel national de gresie, faianta, obiecte sanitare.
Comert cu amanuntul in magazine specializate de materiale pentru constructii si amenajari interioare si exterioare.