DESIGNER AMBIENTE ORADEA

TIGER AMIRA COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizarea proiectelor de amenajare interioara/exterioara pentru magazine si alte cladiri;
-fotografii si prelucrare fotografii;
-proiectare standuri de prezentare produse.

CERINTE

-experienta pe un post similar minim 3 ani;
-nivel avansat de programe trimidimensionale;
-limba engleza constituie avantaj;
-creativitate si foarte multa imaginatie.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-munca intr-o echipa tanara si dinamica

Companie nationala de top, detinatoare a unei retele de magazine specializate in amenajari interioare -comercializeaza produsele a peste 30 de fabrici producatoare de gresie si faianta din import si din Romania, obiecte si instalatii sanitare, mobilier baie, parchet, usi, accesorii, adezivi si vopsele.
Companie de distributie la nivel national de gresie, faianta, obiecte sanitare.
Showroom-ul CERAMIC MALL Bucuresti situat pe Valea Cascadelor, nr. 24 comercializeaza peste 25.000 de produse pe o suprafata de 2.500 mp.