DESENATORI TEHNICI - STUDENTI / STAGIARI

CONSTRUCTII GALASSINI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza desene pentru proiectele de constructii civile si industriale în conformitate cu normativelor in vigoare
- realizeaza masuratori atat in programele de calculator cat si la fata locului, pe ¿antier

CERINTE

- studenti la Arhitectura
- buni desenatori tehnici
- cunoasterea soft-uilor de desen arhitectural

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- tichete de masa;
- posibilitate de avansare;
- integrare într-un grup cu dimensiune interna¿ional¿

Parte a grupului de firme Galassini, Sc Constructii Galassini Srl opereaza pe piata constructiilor industriale si civile din Romania, operand in mai multe puncte de lucru, abordând lucr¿ri simple dar ¿i din cele mai complexe, respectând termenele ¿i cerin¿ele beneficiarilor, normele de calitate, standardele ¿i prescrip¿iile tehnice în vigoare.
În rela¿iile cu clien¿ii, furnizorii ¿i partenerii de afaceri, politica noastr¿ este bazat¿ pe încredere reciproc¿, loialitate ¿i respect. Echipa Sc Constructii Galassini Srl are peste 40 de angaja¿i speciali¿ti, ingineri, muncitori ¿i dispune de mijloacele care fac din respectarea termenelor de execu¿ie o realitate.