Cosmote_Consultant/Agent vanzari in magazin si B2B

Studio 25 srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent/Consultant vanzari - munca specifica intr-un magazin de telefonie:
-incheierea de contracte noi
-prelungiri de contracte
-incarcari prepaid
-vanzare de telefoane si accesorii la liber
-realizarea targetelor lunare

Agent vanzari B2B - stabilirea de intalniri si deplasari la clienti persoane juridice, ofertarea si semnarea contractelor B2B

CERINTE

-experienta obligatorie in Telecom, fie in magazin fie in domeniul B2B.
-permis de conducere categoria B
-perseverenta in activitatea prestata
-abilitati de comunicare si negociere
-cunostinte operare PC, Internet, si MS Office

BENEFICII OFERITE

-salarizare fixa
-comisione din vanzari
-masina de servici
-telefon de servici

Companie in plina ascensiune, Partener Cosmote, unul dintre principalii operatori de telefonie mobila si internet din romania. Compania noastra este numarul 1 in judet in ce privesc datele financiare pe domeniul de activitate TELECOMUNICATII