Cosmeticiana

Salon Mistique

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate, atat tehnic cat si estetic;
- Diagnostic si recomandare de produse profesionale catre clienti;
- Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
- Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
- Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
- Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
- Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana tanara, placuta, pasionata de meseria sa, cu aptitudini profesionale. Experienta candidatului trebuie sa fie de minim 1 an, iar existenta unui portofoliu de clienti, desi nu este obligatorie, sporeste sansele candidatului.

BENEFICII OFERITE

Chirie lunara 50 Euro.

Salonul este deschis din 2003, este situat in centrul orasului si are servicii de: frizerie, hair-styling, coafor, manichiura-pedichiura, cosmetica si masaj.