COORDONATOR VANZARI

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizeaza, supervizeaza si coordoneaza echipa de vanzari
- participa activ la formarea si dezvoltarea echipei
- urmareste rapoartele de activitate ale subordonatilor
- actualizeaza in permanenta planul de vanzari si verifica stadiul indeplinirii acestuia
- se asigura ca obiectivele si strategia de marketing/vanzari sunt indeplinite conform politicilor companiei
- analizeaza lunar vanzarile; intocmeste rapoartele de vanzari la termenele stabilite
- pastreaza legatura cu reprezentantii din reteaua nationala de distributie (dir. comercial, dir. zonal etc), carora le trimte rapoartele cerute si le cere informatii suplimentare (oferte speciale, info despre campanii etc)
- viziteaza clientii impreuna cu reprezentantii de vanzari
- ofera suport la ofertare si negociere pentru intreaga echipa de vanzari

CERINTE

Experienta anterioara in vanzari de minim 3 ani

Perseverenta, organizare, leader eficient

Excelente abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Autoturism si telefon de serviciu

Posibilitate de a evolua in cadrul unei firme aflate in crestere

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.
Clientul nostru este un concesionar auto local.