COORDONATOR TRANSPORTURI

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se subordoneaza Directorului General

Planifica, organizeaza si controleaza activitatile legate de transport si intermediere transporturi

Asigura derularea activitatilor de intermediere in transporturi interne si internationale

Asigura legatura cu clientii si transportatorii existenti

Mareste portofoliul de clienti

Planifica, organizeaza si controleaza activitatile legate de transport

Programeaza si optimizeaza rute

Participa direct la negocierea si obtinerea contractelor, in calitate de reprezentant al firmei, pentru diversi clienti interni sau externi

Alte activitati specifice pentru postul de coordonator vanzari

CERINTE

Experienta anterioara in calitate de coordonator transporturi sau dispecer (constituie avantaj)

Cunostinte operare PC

Excelente abilitati de comunicare, negociere si coordonare

Seriozitate, dinamism, meticulozitate si capacitate de adaptare

Atitudine proactiva fata de obiectivele profesionale

BENEFICII OFERITE

BENEFICII: posibilitati de castig deosebite in functie de experienta si performante

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal.Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru la www.ams-hr.ro
Clientul nostru este o companie nationala aflata in dezvoltare ce ofera servicii de transport.