COORDONATOR TRANSPORT

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea de transport a firmei

Contacteaza potentialii clientii cu scopul de a le propune serviciile de transport

Realizeaza activitati de intermediere intre companii de transport si companii ce solicita servicii de transport

CERINTE

Excelente abilitati de autoorganizare

Rigurozitate si disciplina in indeplinirea sarcinilor profesionale

Bune abilitati de comunicare, negociere si persuasiune

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (in functie de nivelul de performante atins)

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut si dinamic, in cadrul unei companii aflate in crestere la nivel national si in tarile limitrofe

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.Clientul nostru este o companie de transporturi si servicii de intermediere servicii de transport, aflata in plina crestere la nivel national si regional