COORDONATOR TRANSPORT

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza parcul propriu de autocoamioane (asigura ducerea la indeplinire a comenzile de transport)

Identifica potentialii clienti (atat companii ce au nevoie de servicii de transport, cat si alte companii de transporturi, pentru activitatea de intermediere), negociaza si incheie contracte cu acestia

Coordoneaza activitatea soferilor de TIR

CERINTE

Experienta anterioara in domeniul transporturilor sau logistica

Dinamism, excelente abilitati de comunicare si negociere

Rigurozitate si responsabilitate in indeplinirea sarcinilor profesionale

Bune abilitati de autoorganizare a activitatii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut si dinamic, in cadrul unei companii aflate in dezvoltare la nivel national

Posibilitati de promovare

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru la www.ams-hr.ro.
Clientul nostru este o companie de transporturi interne si internationale, aflata in plina cresterel la nivel national