Coordonator Sucursala – produse veterinare

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Coordonarea activitatii echipei in cadrul sucursalei (echipa, farmacii si clienti arondati);
- Administrarea bugetelor si urmarirea atingerii obiectivelor stabilite;
- Monitorizarea implementarii planurilor de promovare si distributie a produselor;
- Administrarea portofoliului de clienti si dezvoltarea relatiei cu acestia;
- Urmarirea derularii contractelor si a incasarilor;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii si din zona alocata;
- Analiza vanzarilor pe fiecare categorie de produse si urmarirea cresterii acestora.

CERINTE

Candidatul ideal:
- Studii superioare finalizate in medicina veterinara;
- Experienta de minim 4 ani in vanzarea de produse farmaceutice / medicale de uz veterinar;
- Bune cunostinte de operare PC: pachetul MS Office;
- Carnet conducere categoria B;
- Foarte bune abilitati de coordonare a unei echipe, negociere si orientare catre rezultat;
- Persoana serioasa, organizata cu bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).