Coordonator si Agent Vanzari

PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

??ti place sa lucrezi independent?
Ai experienta ??n domeniul vanzarilor, in munca cu oamenii?
Ai calitati de manager?
Vino alaturi de noi!
??mpreuna construim o echipa puternica.

Sansa este a TA!

Aplica ACUM pentru a deveni membru Colaborator al ECHIPEI noastre de vanzari directe
si de a obtine venituri suplimentare ??n calitate de Agent Vanzari (full-time, part time)

NOI ne asteptam de la tine ???

Sa coordonezi activitatea consilierilor financiari din echipa pe care ti-o construiesti;
Sa monitorizezi activitatea de vanzari si sa acorzi asistenta consilierilor financiari;
Sa realizezi obiectivele de vanzari conform planului de vanzari individual si al echipei;
Sa depui eforturi constante pentru a largi baza de clienti pe care o cauti, construiesti si mentii
Sa arati o preocupare constanta pentru ??mbunatatirea cunostintelor legate de produsele noastre si sa participi activ la training-urile organizate

CERINTE

Cerinte:
Pentru aceasta trebuie sa ??ndeplinesti urmatoarele conditii ???

??? MS Office la un nivel bun;
??? Dorinta de a castiga bani multi intr-o perioada scurta.
??? Perseverenta
??? Persoana sociabila
??? Crezi ca ai foarte bune abilitati de comunicare si vanzare?
??? Esti un bun negociator?
??? Daca putem trece ??n dreptul numelui tau:
??? atitudinea pro-activa,
??? spiritul ??ntreprinzator,
??? abilitatile manageriale si disponibilitatea la deplasare, atunci, noi iti oferim.
??? Constitue un avantaj pentru tine:
- Cunoasterea limbii engleze,
- experienta ??n vanzari, asigurari, managementul vanzarilor directe sau ??n domeniul financiar si experienta ??n coordonarea unei echipe de vanzari.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
Noi ??ti oferim:
- o remuneratie ??n functie de efortul depus si succesul ??n vanzari;
- castiguri pe baza de comisioane,
- posibilitate de a avansa in cariera.

si nu ??n ultimul rand posibilitatea de a face parte dintr-o echipa puternica de vanzari directe!

Avantaje:
+ venituri nelimitate din comisioane,
+ program flexibil
+ traininguri de specialitate, suport, materiale

Suntem o companie specializat?? ??n servicii de consultan???? financiar??, oferite clien??ilor prin propria re??ea de consultan??i.
Serviciile oferite se adreseaz?? clien??ilor persoane fizice ??i ofer?? solu??ii eficiente prin produsele pentru domeniul locativ in sistem colectiv, credite de nevoi personale, credite ipotecare ??i imobiliare, asigur??ri ??i pensii private.